12.středisko Polaris Pardubice

Web 12.střediska Polaris Pardubice

OVERVIEW

This domain skauti-pardubice.cz currently has a traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have researched twenty-two pages within the site skauti-pardubice.cz and found thirty websites referencing skauti-pardubice.cz. We have found one public communication accounts linked to this website.

SKAUTI-PARDUBICE.CZ RANKINGS

This domain skauti-pardubice.cz has seen diverging quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for skauti-pardubice.cz

Traffic ranking (by month) for skauti-pardubice.cz

Traffic ranking by day of the week for skauti-pardubice.cz

2014 Skautské atletické závody

24 ročník Atletického přeboru skautů a skautek and 11. ročník Atletického čtyřboje vlčat a světlušek 18. Souhrn výsledků, rekordů a účasti. 4 chlapecký oddíl HORIZONT , 12. 7 chlapecký oddíl Sedmička , 7. 1 smíšený oddíl CASSIOPEIA , 12.

RK Lavina 2017

Lavina je vzdělávací rádcovský kurz pro všechny skauty a skautky ve věku 13-15 let z Pardubického kraje. Jinými slovy, jde o nezapomeutelné a nabušené strávení podzimních prázdnin v inspirativním skautském kolektivu! Lavinu pořádá junácké středisko POLARIS Pardubice.

WHAT DOES SKAUTI-PARDUBICE.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of skauti-pardubice.cz Mobile Screenshot of skauti-pardubice.cz Tablet Screenshot of skauti-pardubice.cz

SKAUTI-PARDUBICE.CZ HOST

We detected that the main page on skauti-pardubice.cz took nine hundred and eighty-four milliseconds to download. We could not find a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
77.236.207.46

I observed that this website is weilding the Apache operating system.

12.středisko Polaris Pardubice

Web 12.střediska Polaris Pardubice

CONTENT

This domain skauti-pardubice.cz states the following, "Úderem dvacáté hodiny osmadvacáté únorového večera začal ve Skautském centru Vinice." Our analyzers observed that the website said " V Pardubicích už potřetí skautský ples, jehož již 24." The Website also stated " ročník pořádalo středisko Polaris pro všechny přátele skautování a příznivce tance. Přihlašování na ALKO 2015 spuštěno. Chcete jít na skautský ples? 17 12 2014 1236. 24 ročník Atletického přeboru a 11." The website's header had skaut as the most important keyword. It was followed by junák, pardubice, and středisko which isn't as highly ranked as skaut. The next words the site used was polaris. skauting was also included but could not be seen by search crawlers.

OTHER WEBSITES

Skauti Šlapanov

Jsme venkovský skautský oddíl, který si založil vlastní www stránky. Informujeme zde o své činnosti, o životě v oddíle, ale i o svých problémech. Snažíme se představit a propagovat skauting a ukázat, že i na venkově jsou podmínky pro tuto činnost. Náš 3 skautský oddíl Šlapanov je oddílem smíšeným, jsme začleněni do skautského střediska Bobříci Havlíčkův Brod. Město Havlíčkův Brod je vzdáleno od Šlapanova 10 km.

Skautský oddíl Spálov

Ale hlavně parta přátel, kteří táhnou za jeden provaz. Je nás kolem osmdesáti - kluci i holky, malí i velcí. Nejsme jen ze Spálova, ale i z Luboměře, Heltinova, Klokočůvku, Louček a Oder. Scházíme se každý týden na družinových schůzkách v naší klubovně ve spálovské sokolovně. O víkendech spolu vyrážíme na výpravy a v létě na tábor.

Skauti - Židenice

Přidat se k nám je jednoduché. Stačí vyplnit přihlášku, napsat e-mail, zavolat anebo se k nám rovnou přijít podívat. A chci se přidat do BABYSKAUTU. Je mi už 16 let. Pomoc při bourání tábora - sobota 15. Fotky a videa z akcí. Pokud tě zajímá činnost jednotlivých oddílů, můžeš se podívat přímo n.

Skauti Zlín 18. oddíl - Templáři

Junák - český skaut, Středisko Impeesa. Zástupce vůdce oddílu, administrátor. Tábor 2015 - Umístění tábora.

16.středisko Duha

Naše řečkovické středisko Duha patří mezi největší skautská střediska spadající pod Okresní radu Junáka Brno-město. Od znovuobnovení Junáka po Sametové revoluci naše členská základna neklesá. Nyní má naše středisko 6 oddílů, které shromažďují přes 200 aktivních členů. Jiří Libus - vůdce střediska.